Głojsce

 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki -
glojsce.pl / Forum Głojsce / Opinie o stronie
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Wiadomość
Anonim
# Wysłano: 24 Mar 2009 16:20
Odpowiedz 


super pomysl ze starymi zdjeciami !!!!!!!

admin
Admin
# Wysłano: 27 Mar 2009 05:06 - Edytowany przez: admin
Odpowiedz 


No tak, od dobrego pomysłu lepsza jest tylko jego realizacja ;)

Postaram się dowiedzieć z kiedy są zdjęcia procesyjne, skanowane były dawno i w plikach tej informacji nie było, więc pewnie nie było jej też na oryginałach. Jak ktoś się orientuje, to proszę napisać - oszczędzi to trochę czasu, a przyczyni wdzięczności :)

Po raz wtóry zachęcam do dzielenia się materiałami wszelkiego typu. Jak chodzi o zdjęcia, to jeśli ktoś nie dysponuje skanerem/mailem to można mi je podać np. przy kościele (oczywiście je zwrócę).

Kaffka, nowa wersja strony z uwzględnieniem Twoich pomysłów, niestety nadal jest w fazie planowania - z czasem mam jakoś coraz mniej czasu (sick!), a żeby zrobić to dobrze jest on niestety niezbędny. Gdyby znalazł się ktoś zorientowany w kodowaniu w PHP5 z MySQL w modelu MVC - docelowo Zend Framework zintegrowanym ze Smarty, miał czas i chęć zrobienia czegoś non-profit, to dodatkowa klawiatura byłaby niezmiernie mile widziana.

Już na marginesie, to przed chwilą wstawiłem kilka 'nowych' zdjęć do galerii archiwalnej.

Brida
# Wysłano: 23 Paź 2009 06:08
Odpowiedz 


widac ze nasze Glojsce sie rozwijaja i bardzo sie ciesze, ze mozna byc "na biezaco". nawet gdy sie mieszka za granica. Niektorych parafian, szczegolnie tych najmlodszych, nie sposob pamietac, ale zawsze milo zobaczyc twarze naszych drogich sasiadow czy znajomych.

Tlash
# Wysłano: 18 Mar 2010 09:36
Odpowiedz 


bardzo fajna stronka pozdrowienia z podlasia

SFOK
# Wysłano: 6 Kwi 2010 17:25
Odpowiedz 


Proponowałbym dołożyć stronę „info” i zamieszczać bieżące informacje o wydarzeniach, ciekawostkach itp. w naszej miejscowości, mam także na myśli wzmianki o osobach, które odchodzą od nas, były by to istotne informacje dla nas emigrantów.

/* Edycja admina: Zmiana wielkości liter */

Gość
# Wysłano: 8 Kwi 2010 15:34
Odpowiedz 


Pominąłeś stronę główną czy jak?
Po co taki temat na forum jak wszelkie info znajduje się na http://glojsce.pl/.

admin
Admin
# Wysłano: 9 Kwi 2010 20:10
Odpowiedz 


Dziękujemy Państwu za wszelkie propozycje, mające na celu poprawienie atrakcyjności strony poświęconej naszej pięknej miejscowości.
Staramy się na bieżąco umieszczać aktualne ważne informacje z życia wsi i mające miejsce na terenie wsi (np. remonty dróg, starania o utrzymanie gimnazjum), jak również zamieszczać opisy dotyczące historii (np. bitwa pancerna w 1944 r.), obyczajów i tradycji (np. żniwa w Głojscach przed laty), dziedzictwa kulturowego i życia religijnego (np. dożynki, kapliczki w Głojscach, odpust parafialny), dokonań mieszkańców (budowa kościoła, budowa szkoły). Są też informacje praktyczne, dotyczące np. komunikacji, ochrony zdrowia. Stale rozbudowywane są galerie ze zdjęciami Głojsc.
Jest wiele pomysłów, które planujemy zrealizować w najbliższej przyszłości, gdy tylko czas na to pozwoli, korzystając również z propozycji Użytkowników forum. Zachęcamy Państwa do aktywnego włączenia się w tworzenie strony o Głojscach. Mamy już stałych współpracowników, dzięki którym ta strona jest piękniejsza, ciekawsza, bardziej wartościowa.
Kontakt z administratorem: admin@glojsce.pl

sabinella
# Wysłano: 25 Maj 2010 17:24
Odpowiedz 


fantastyczna stronka i piękne zdjęcia:) gratuluje tworcy :)

MALGORA
# Wysłano: 5 Cze 2010 21:04
Odpowiedz 


BARDZO DZIĘKUJĘ, ŻE DZIĘKI TEJ STRONIE MOGĘ NA BIEŻĄCO OBEJRZEĆ RODZINNE STRONY MOICH DZIADKÓW I RODZICÓW ORAZ MOJEGO WAKACYJNEGO DZIECIŃSTWA (NAWET NA JEDNYM Z ARCHIWALNYCH ZDJĘĆ ROZPOZNAŁAM MOJĄ MAMĘ I CIOCIĘ W WIEKU SZKOLNYM). JEŚLI JEST TO MOZLIWE, TO PROSIŁABYM O WIĘCEJ ZDJĘĆ. SERDECZNIE POZDRAWIAM I GRATULUJĘ POMYSŁU I WYKONANIA.

duklanin od niedawna
# Wysłano: 22 Lis 2010 21:17
Odpowiedz 


Strona bardzo dobra, ciekawa dużo ciekawych informacji. Oby tak dalej. Nie mieszkam w Głojscach ale mam tam rodzine. Powiem szczerze ciekawsza strona niż strona Dukli.

Gość
# Wysłano: 29 Lis 2010 12:23
Odpowiedz 


Strona ciągle żywa, dynamiczna, w przeciwieństwie do strony Parafii.
Coraz więcej użytkowników. Brawo !

duklanin
# Wysłano: 15 Sty 2011 14:04
Odpowiedz 


http://glojsce.pl/stara-szkola.php. Co to za fotka i kiedy robiona, nie przypominam sobie takiego układu naszej szkoły. Żeby studnia stała przed trzema oknami. Owszem (klasa od studni, ale tam był spadek terenu.

Gość
# Wysłano: 22 Sty 2011 17:40
Odpowiedz 


Zdjęcie szkoły pochodzi dokładnie z 1983 roku, jest też w archiwalnej galerii na tej stronie. Studnia jest ta sama co dziś chyba, a obok budynku drewnianego stoi budynek murowany, dobudowany, który dziś jest częścią domu ludowego. Można wykonać nowe zdjęcie do porównania, w tej samej skali - ciekawe czy nałoży się studnia i budynek ze starej i z nowej fotki :) ?
Trochę inaczej ten układ wygląda na zdjęciu grupowym sprzed szkoły w 1957 roku, które też jest w archiwalnej galerii. Studnia jest, ale te trzy okna dochodzą do końca ściany - może potem je zabudowano? w każdym razie w tle widać Bikówkę.. Ciekawe.
a może ktoś ma inne zdjęcia sterej szkoły? pozdrawiam

maria P
# Wysłano: 6 Mar 2011 23:05
Odpowiedz 


Cieszę się że taka strona istnieje bo ja też jestem Głojsc .

Gość
# Wysłano: 24 Kwi 2011 19:56
Odpowiedz 


Dla Maria P.
http://glojsce.pl/droga-krzyzowa-11-04-22.php
Chodzilismy razem do szkoły pozdrowionka.
skype : duklanin

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Twoja wypowiedź
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link 

» Login  » Hasło 
Możesz podać login (o ile nie jest zarezerwowany) bez konieczności rejestracji.
W przeciwnym razie wystąpisz jako Anonim.
 

Wygenerowane przez mini BB™ © 2001-2018