Głojsce

- Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki -
glojsce.pl / Forum Głojsce / Wybory sołtysa i burmistrza
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Autor Wiadomość
wyborca
# Wysłano: 13 Lis 2010 20:56
Odpowiedz 

mówicie Górak na burmistrza-Górak to nawet swoje podwórko rozdaje,wybudował halę sportową za grube miliony zresztą porzyczone a teraz oddał na MOSIR i będzie płacił za wynajem dla szkoły w Dukli a wspiera go nasz sołtys zaras po wyborach odda gimnazjum bo przecierz mówi jawnie o likwidacji nie tylko naszego gimnazjum - to jest właśnie koalicja BRAWO gratuluję wyboru

x
# Wysłano: 13 Lis 2010 22:30
Odpowiedz 

Kto tak naprawde tu pisze rodowici gojszczanie czy zgorzkniali przegrani minionych kadencji,którym sie wydaje że pozjadali rozumy . A dzie byli kiedy inne wsie budoway sale gimnastyczne boiska sportowe.Czemu majac wkład własny nie przekonali burmistrza rady aby to zakonczyć to co ludzie zaczeli.Dbali o posadki , swoie diety czasem podwójne.Śmiech.

ona
# Wysłano: 13 Lis 2010 23:04
Odpowiedz 

ja sklaniam sie na burmistrza Tomasza Węgrzyna co do pozostałych jeszcze niewiem. Trzeba isc na spotkanie wyborcze w poniedzialek

Rodak
# Wysłano: 14 Lis 2010 12:15
Odpowiedz 

Z okazji Wszystkich Świętych odwiedziłem, niestety dopiero po 4 latach, groby dziadków w Zmigrodzie Starym i Głojscach.
Po "trzesawce" na cmentarz w Żmigrodzie, byłem zaskoczony zmianami, które zaszły w Głojscach: nowe chodniki na ul. Dukielskiej, szok przeżyłem widząc chodniki już w samej wsi, tak utwardzonych nowych dróg i chodników nie mają nawet peryferyjne dzielnice Warszawy nie mówiąc o sąsiednich wsiach. Z ciekawości zapytałem jak to możliwe, usłyszałem, że należy dobrze wybrać i pokazano mi skromną kobietę stojącą przy grobie.
Mieszkańcy Głojsc swoim wyborem dowiedli, że znają i wiedzą kogo wybrać.
Życzę wszelkiej pomyślności, jestem zbudowany Waszą postawą .

Autokton
# Wysłano: 14 Lis 2010 13:20
Odpowiedz 

Jako osoba ze świata możesz nie wiedzieć, że remontowana jest cała droga z Dukli do Jasła i środki na to pochodzą z województwa.
Podobnie doroga przez Draganową do Krosna wkrótce cała będzie zrobiona przez powiat.
Trzęsawka w Starym Żmigrodzie leży albo w gestii gminy żmigrodzkiej albo powiatu jasielskiego.
Chodniki w sąsiednich wsiach przecież też są. Dziesiątki skromnych radnych nie robią z tego osiągnięcia, bo to raczej zrozumiałe, że puszczając ruch z granicy na Kraków, Nowy Sącz i dalej przez środek wsi, taką nową utwardzoną drogą trzeba poprawić też bezpieczeństwo mieszkańców. Nie wiem czy w stronę Nowego Żmigrodu są chodniki, bo tamtędy nie jeżdżę, ale do Dukli co wieś to chodnik.
Czyli, jeśli ktoś wskazał Ci tę skromną kobietę nad grobem, mówiąc, że to wszystko jest jej zasługą, to ja Ci zasugeruję, że może ona taka skromna bo gdyby jej nie było, to i tak mielibyśmy to wszystko. Jeśli się przez wieś przejeżdża raz na kilka lat, to zwraca się uwagę głównie na drogę. Jeśli się w niej mieszka i zamierza mieszkać, to myślenie staje się mniej powierzchowne, o ile w ogóle się myśli.

Gość
# Wysłano: 14 Lis 2010 13:22
Odpowiedz 

jak ktos z daleka przyjeżdża, to nie wszysko wie, nie wszystko widzi. Dobry radny wiecej by zrobil, dlatego bede glosowac na obecnego sołtysa zeby byl radnym. On głównie mial wplyw bo pilnowal. Malo dostalismy, tyle co kazdej wsi minimalnie dali. Gdzie indziej buduja nowe, za dziesiec razy wieksze pieniądze niz te oswietlenie, stare domy ludowe elewacje mają robione, dach po remoncie, chodniki, i sale. Soltys sobie lepiej poradzi jak bedzie radnym.

Wolf
# Wysłano: 15 Lis 2010 14:26
Odpowiedz 

Gościu przestań tak ujadać na Panią Halinę Pietruś . Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałeś. W Żmigrodzie nie byłeś a wypowiadasz się o finansowaniu drogi. Ameryki nie odkryłeś i nie udawaj głupiego, bo widać, że nim nie jesteś. Anioły latały do starostwa bo na pewno nie sołtys, a może starosta i marszałek sami przyjechali do nas. Jeżeli ktoś chwali wieś to tylko się cieszyć i być dumnym.
Ukłony dla Rodaka

A jeszcze jedno: Kiedy było otwarcie stadionu i basenu pod lasem?, kto przecinał wstęgę ? Pewnie ty Gościu ? A z kim ?

Nie wiesz kto inwestycje finansuje. Może tez wyjaśnisz bo coś cicho na ten temat

Moja cała rodzina głosuje na Halinę Pietruś

Gość
# Wysłano: 15 Lis 2010 14:59
Odpowiedz 

Starostwo uzupełnia nowym asfaltem systematycznie większość swoich dróg, zrobili drogę powiatową od Krosna do Toków, no i żeby to nie była tak ślepa uliczka - od Sulistrowej do Głojsc tam gdzie jest najgorszy asfalt. I po to chyba latac anioły ani żadna anielica nie muszą do starostwa bo oni sobie wiedzą gdzie maja drogi do remontu, bo to ich robota. A do chodnika przy domu ludowym to się gmina dołożyła i to sołtys się wykazał, i trzeba mu podziekowac. I pan Kusz bedzie mial duzo wieksze mozliwości w gminie jak burmistrzem bedzie Górak, i coś poważnego może gmina zrobi, bo remont wojewódzkiej z Dukli do jasła to nie gmina płaciła, nie rada to wymyśliła, a robi sie z tego cud w Głojscach. Dajcie spokój z tymi wspaniałościami. to co mieli u nas ominąć wieś? objazdzrobic? chodnika nie wybudowac jak tyle domów z bu stron? oni wiedzieli że tu duzo ludzi zginęło na drodze, bo mają statystyki, a teraz tiry tędy jadą jeden za drugim. A co kościół nam gmina buduje? pomaga? sukces rady? to tez nie gminna działka jak i drogi. Ludzie sami się wzięli i na głowie ksiedza wszystko. Gmina nas ustawiła na koncu kolejki przez te cztery lata i trzeba żeby sie cos zaczeło dziać. jest co budowac i remontować a nie tylko przecinac wstęgi na nie swoim podwórku. I ja będę glosować na pana Kusza, bo on lepiej sie sprawdzi.

Gość
# Wysłano: 15 Lis 2010 15:26
Odpowiedz 

Pan Kusz na radnego - będzie lepiej.
Na burmistrza - p. Górak.

Gość
# Wysłano: 15 Lis 2010 17:41
Odpowiedz 

nikt nic nie mówi bo pani halina jak i pan andrzej zrobili dużo we wsi ale jakie pojęcie ma pan Wojciech do zajmowania się wsią no jakie ????????????ZADNE

Gość
# Wysłano: 15 Lis 2010 18:06
Odpowiedz 

Trzeba iść dziś na spotkanie i dowiedzieć się jakie ma

Gość
# Wysłano: 15 Lis 2010 18:20
Odpowiedz 

a pani radna już ma pojęcie? bo andrzej cos zawsze robił wcześniej. I wypada zeby radny na zebrania wiejskie chodził, czy sie mu sołtys podoba czy nie.

Gość
# Wysłano: 15 Lis 2010 18:32
Odpowiedz 

Wojciech Gac - Halina Pietruś - Tomasz Węgrzyn.
To szansa dla Głojsc.

Gość
# Wysłano: 15 Lis 2010 22:57
Odpowiedz 

teraz jestem juz pewien burmistrz Tomasz Węgrzyn, radna Halina Pietruś, soltys Wojciech Gac

Gość
# Wysłano: 15 Lis 2010 23:49
Odpowiedz 

Jak zwykle Pan Sołtys mówił wiele i niezrozumiale i po dzisiejszym zebraniu dotarło do mnie że jedynym kandydatem na radnego jest Pani Halina która jak było widać ma poparcie wielu osób.Burmistrz Tomasz Węgrzyn

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Twoja wypowiedź
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link 

» Login  » Hasło 
Możesz podać login (o ile nie jest zarezerwowany) bez konieczności rejestracji.
W przeciwnym razie wystąpisz jako Anonim.

Wygenerowane przez mini BB™ © 2001-2017