Głojsce

 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki -
glojsce.pl / Forum Głojsce / szkoła podstawowa do likwidacji???!!!
<< . 1 . 2 .
Autor Wiadomość
Wojciech Gac
# Wysłano: 1 Gru 2012 21:07
Odpowiedz 


Witam wszystkich zainteresowanych tematem szkoły.Czytając tą niewielkość ilość wpisów mogę stwierdzić że niewielu osobom zależy na tym aby ta szkoła pozostała w naszej miejscowości.Może się mylę oby tak było.Zapraszam wszystkich zainteresowanych tym tematem na zebranie 3 grudnia tj.poniedziałek godz 17 w szkole podstawowej.Na zebranie zaproszony jest burmistrz,radni być może będą osoby obce zainteresowane tematem naszej szkoły.Ważna jest frekwencja bo musimy pokazać że zależy nam mieszkańcom na naszej szkole.Szkoła jest duszą każdej miejscowości jak ją stracimy to już nigdy jej nie odzyskamy.Zostawmy na boku podziały bo tu chodzi o nasze dzieci o naszą przyszłość.Jeszcze raz gorąco serdecznie wszystkich zapraszam!!! Przewodniczący Rady Rodziców

:(
# Wysłano: 2 Gru 2012 08:23
Odpowiedz 


"Jesteśmy świadkami krótkowzroczności kulturowej rządu i tych wszystkich, którzy są zaangażowani w proces formacji, wykształcenia, pogłębiania kultury, którzy są odpowiedzialni za postęp duchowy i kulturowy naszego narodu. Krótkowzrocznością i subiektywizmem jest patrzenie np. na Podkarpacie przez pryzmat cyfr (..). Jeśli w tym roku w Birczy (archidiecezja przemyska) likwiduje się cztery szkoły naraz, to jest to skandal, bo to oznacza, że jednym posunięciem zostały zgaszone cztery ogniska kultury".
Arcybiskup Józef Michalik w "Niedzieli z X.2011

Gość
# Wysłano: 3 Gru 2012 01:42
Odpowiedz 


Może to i dobrze, że powstały te chodniki, bo rano dzieci będą mogły dojść w miarę bezpiecznie do przystanku. I dobrze też że są lampy, bo jak zimą będą po nocy z Dukli wracać, to nie będą się tak bać. I ogólnie wszyscy są szczęśliwi, bo ktoś myśli, że coś istotnego wywalczył, a ktoś ma argumenty, że to przemyślał. Mniej krótkowzroczności wam życzę jutro podczas debaty.

Gość
# Wysłano: 3 Gru 2012 12:04
Odpowiedz 


Do przystanku to one tym chodnikiem akurat nie pójdą a powiat żadnego zamysłu w tym nie miał chodnik budował dzieciom do szkoły a gmina niechetnie się dorzuciła do powiatu trzeba było być na zebraniu w domu ludowym tobyś wiedział.Bezpieczniej jeżdzi się też po takiej drodze nie tylko naszym mieszkańcom, bezpieczniej też się mieszka będzie ich chronił przed zalewaniem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Jak się chce kogoś uderzyć to sie i kij znajdzie.

Gość
# Wysłano: 3 Gru 2012 12:14
Odpowiedz 


MOŻNA OBEJRZEĆ zdiacia z oberwania chmury na stronie głównej strona 16 ZAWSZE PRZY WIĘKSZYM DESZCZU W OKOLICY SZKOŁY TAK JEST .Jerzeli przed zalanim można zabezpieczyć to trzeba to zrobić W Iwli buduje się kanalizację deszczową to też dzieciom do szkoły

Gość
# Wysłano: 3 Gru 2012 12:18
Odpowiedz 


O oświetlenie też zawsze był nacisk od ludzi a jak wszystkim wiadomo nacisk mieszkańców zawsze jest skuteczny.

Gość
# Wysłano: 14 Lut 2013 21:48
Odpowiedz Może to i dobrze, że powstały te chodniki, bo rano dzieci będą mogły dojść w miarę bezpiecznie do przystanku. I dobrze też że są lampy, bo jak zimą będą po nocy z Dukli wracać, to nie będą się tak bać. I ogólnie wszyscy są szczęśliwi, bo ktoś myśli, że coś istotnego wywalczył, a ktoś ma argumenty, że to przemyślał. Mniej krótkowzroczności wam życzę jutro podczas debaty.
To co się zrobi we wsi jest zawsze ważne krótkowzroczny to musi być ten co to napisał.

Gość
# Wysłano: 21 Lut 2013 19:49
Odpowiedz 


Polecam wątek, jakaś tutaj cisza...
http://www.edukla.pl/forum/2-sprawy-biazace/2112-szkoly-w-gminie-dukla

Gość
# Wysłano: 27 Lut 2013 17:29
Odpowiedz 


Na tym forum są nieścisłości nigdy uchwała o likwidacji gimnazjum w G łojscach nie była podjęta po prostu została przez radę odrzucona inaczej nie można by było przekazać gimnazjum stowarzyszeniu w dalszej kolejności.Chyba zależy wam na tym aby tu czytac prawde a może powstało w innym celu? Ten mit się tak utarł że i z ambony czasem leciał.

Gość
# Wysłano: 14 Mar 2013 14:04
Odpowiedz 


W tym temacie,, Realista" napisał ,,kto tu rządzi"i wygląda na to, że rządzi Rada,bo ona stworzyła warunki do przekazania gimnazjów.
Radni jednak siebie stawiają we wszystkich kolorach tęczy,burmistrza natomiast dołują.
Taka jest prawda.

GOŚĆ
# Wysłano: 23 Mar 2013 13:14
Odpowiedz 


To zależy jaką uchwałe podejmują podobno w sprawach inwestycyjnych musi byc obopólna zgoda w innych nie finansowych opinia Burmistrza jest nie wiążąca.

zatroskany
# Wysłano: 29 Maj 2013 23:57
Odpowiedz 


TO MAM NADZIEJĘ ŻE W KWESTII PRZEKAZANIA SZKOŁY STOWARZYSZENIU ELEMENTARZ BĘDĄ KIEROWAĆ SIĘ SWOIM ROZUMEM NIE OPINIĄ BURMISTRZA KTÓRY PODOBNO NADAL NOSI SIĘ Z ZAMIAREM PRZEKAZANIA PODSTAWÓWKI . A wydawało się nam że udało się nam go przekonać a on tylko przycichł a po cichu robił swoje. CIEKAWI MNIE CZY TO PRAWDA.

Gość
# Wysłano: 7 Sty 2014 21:39
Odpowiedz 


Wystarczy że udało się przekonać Radę .Szacun i podziękowania im sie należą a w Nowym Roku 2014 tyleż samo zdrowia co i odwagi w dążeniu do sprawiedliwości, podejmowania mądrych decyzji i solidarności.Wdzięczni rodzice.

<< . 1 . 2 .
Twoja wypowiedź
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link 

» Login  » Hasło 
Możesz podać login (o ile nie jest zarezerwowany) bez konieczności rejestracji.
W przeciwnym razie wystąpisz jako Anonim.
 

Wygenerowane przez mini BB™ © 2001-2018