Głojsce

 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki -
glojsce.pl / Forum Głojsce / Plac zabaw, boisko sportowe
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Wiadomość
Gość
# Wysłano: 17 Sier 2013 16:11
Odpowiedz 


Wszyscy wiedzą łącznie z władzami gminnymi i urzędnikami ale nie ma oficjalnej skargi więc nie ma sprawy może teraz zrozumie ktoś co trzeba zrobić . Nic nie da jakaś dyskusja czy zgłaszanie przedstawicieli póki tego nie zrobią rodzice .W Tylawie wystarczyło że się rodzice poskarżyli i dyrektor prawie się pożegnał. Do tego trzeba mieć argumenty pewnie takowe macie więc droga wydaje się prosta .Cudzymi rękami najłatwiej jest wyciągać ogary .Każdy niby wie a nic nie wie więc pretensje chyba do P.B.

Gość
# Wysłano: 17 Sier 2013 20:28
Odpowiedz 


Sołtys nie może zadzierać z panią dyrektor mógłby popsuć wspólprace ale sprzątanie wokół szkoły powinien zarządzić czy koszenie boiska za coś w końcu płaci konserwatorowi.A może po prostu lepiej nakazać naszym pociechom aby po sobie sprzątały.

r
# Wysłano: 17 Sier 2013 20:47
Odpowiedz # Wysłano: 4 Lip 2013 22:57
Odpowiedz Cytuj

Jeżeli chodzi o boisko to słyszałem, że szkoła dostała jakieś fundusze i nareszcie będzie remontowane.WĄTPIĘ byłyby jakieś prace wykonane wakacje to najlepsza pora chyba to jakaś ściema, tak samo jak i z tym placem zabaw . Jeszcze w tamtym roku ks.na kazaniu chwalił p. dyrektor że załatwiła 80. tyś a rok minął dobre pare miesięcy temu i nic. Taki gospodarz nam nie potrzebny grzac się na ciepłej posadce tyle lat i nic do tego środowiska nie wnieść i jeszcze wymagać brońcie szkołę bo mi tu dobrze.Palcem nie kiwnie żeby w czym kolwiek pomóc .RODZICE ŻEBY NA GŁOWIE STAWALI CZY KTOKOLWIEK INNY NIE POMOŻE DOPIERO JAK ZMIENI SIĘ BURMISTRZ TO BĘDZIE MOŻLIWE.


Gość
# Wysłano: 25 Sier 2013 19:19
Odpowiedz 


no i po boisku szkolnym podobno za te pieniądze mamy ocieplony strych na szkole az dziw bierze że tyle lat tego nie zrobiono tylko dlaczego kosztem boiska

Gość
# Wysłano: 25 Sier 2013 20:16
Odpowiedz 


Proponuje zmienić temat tego forum na "Wysypisko śmieci przy szkole w Głojcach". Bo jak widać śmieci tam rosną a pani dyrektor to nie przeszkadza.
Ciekawe jak by jej tak wokół własnego domu wysypać trochę śmieci...może tak lubi?

Gość
# Wysłano: 25 Sier 2013 20:18
Odpowiedz 


Niedługo rozpoczęcie roku szkolnego to dzieci posprzątają.

Jak ktoś ma możliwość to nie

Gość
# Wysłano: 26 Sier 2013 08:52
Odpowiedz 


Wytłumaczcie mi ludzie o co tu tak na prawdę idzie? Przejeżdżałem przez Głojsce w godzinach przedwieczornych a tu młodzież pod szkołą pije piwo, tłucze się, krzyczy... Czy to nikomu nie przeszkadza? Myślę, że to wasze dzieci śmiecą, tłuką te butelki i może wystarczyło by żeby nauczyć ich trochę kultury. Wychowują nie tylko nauczyciele w roku szkolnym ale przede wszystkim matka z ojcem. No i gdzie wy wtedy jesteście kochani rodzice?
Wiadomo, że łatwiej jest nie interesować się tym skąd te śmieci się biorą i co robią koło szkoły w czasie wakacji dzieci(młodzież). No może dyrektor szkoły i konserwator je rozrzuca???Najlepiej nic nie robić, nie interesować się młodzieżą, tylko narzekać i wszystkich wkoło oskarżać.Nie takie Głojsce znałem kiedyś...

Gość
# Wysłano: 26 Sier 2013 14:29
Odpowiedz 


Szanowny,, Gościu" trzeba też wziąć pod uwagę to,że w większości to grono pedagogiczne wykształciło już z dwadzieścia roczników.
Jaka praca, taka płaca,nie bez winy też i my jesteśmy w tym temacie.

Gość
# Wysłano: 29 Sier 2013 12:18
Odpowiedz 


Głojsce tak się zmieniają jak i reszta miejscowości nie tylko u nas młodzież lubi miejsca publiczne i nie tylko teraz tyle że nigdzie nie ma takiego śmietniska ktoś to sprząta albo dobrze wychowani albo kto inny ,faktem jest że żaden szanujący się dyrektor nie pozwala na taki stan rzeczy a u nas .......Wygląd obejścia żle świadczy o dyrekcji boisko pożal się boże niezabezpieczone fundanenty mało kiedy wykoszone i ogólny bród wokół szkoły nie wygrabywane fosy to też wina młodzieży? .Wybaczcie ale ktoś za to bierze pieniądze a nie kto inny a mąż dyrektorki szkoły któremu tym bardziej zależeć powinno.

Gość
# Wysłano: 30 Sier 2013 21:13
Odpowiedz 


Narzekacie na tego konserwatora i narzekacie, a co on ma biedny zrobić gdy codziennie po kilka worków śmieci i puszek wywala? Nauczcie swoje pociechy kultury i czystości i nie będzie takich problemów, ciekawe czy pod domem też tak brudzą.. gdyby nie pan, który to sprząta to dopiero mielibyśmy wysypisko pod szkołą.. no ale tak, najlepiej nagadać, a przecież są jeszcze inne prace, choćby w budynku szkoły, które też trzeba wykonywać..

Gość
# Wysłano: 30 Sier 2013 21:17
Odpowiedz 


tak to już jest jak ludzie nie mają swoich problemów, to nagadują na innych, szczególnie na ludzi, które pełnią jakieś stanowisko w otoczeniu tj. dyrektor, burmistrz itp.

Gość
# Wysłano: 31 Sier 2013 11:14
Odpowiedz 


No właśnie, biedny pan konserwator tak ciężko pracuje.
Tyle ma pracy, że pasowałoby drugiego zatrudnić a tego najlepiej mianować zasłużonym dyrektorem technicznym i nadać mu status poszkodowanego.

Gość
# Wysłano: 31 Sier 2013 11:17
Odpowiedz 


Wczoraj znowu miał bardzo ciężki dzień w pracy. Musiał patrzeć jak wynajęty traktor kosi trawę. Oj a jaki zmęczony pojechał do domu.

Gość
# Wysłano: 31 Sier 2013 18:59
Odpowiedz 


Biedny tak się nasprzątał że się zmęczył a koło szkoły i na placu zabaw śmieci się walają zwłaszcza z tyłu za budynkiem.Rok szkolny już w poniedziałek dzieci przyjdą i pomogą biednemu i przemęczonemu po wakacjach konserwatorowi.Żenada a to świadczy o dyrekcji szkoły która jak widać nie ma nic do gadania bo rządzi dyrektor konserwator.

Gość
# Wysłano: 31 Sier 2013 19:15
Odpowiedz 


Patrzmy na naszą wioskę która tak naprawdę jest bardzo ładna miejscowością.W porównaniu do innych wiosek mamy wszystko;dobre drogi ,oświetlenie ulic, chodniki,piękne domy.A czyja jest to zasługa?Odpowiedź jest prosta ludzi którzy na przestrzeni lat kierowały i kierują tą miejscowością.A nasza szkoła dobrze że byli tacy którzy ją postawili i stoi i nic dalej.Brak sali gimnastycznej, boiska,ubikacje do których lepiej nie zaglądać.Plac zabaw który niedługo korniki zjedzą bo konserwator nie ma czasu aby zakonserwować to co na nim jest [miał być podobno nowy tak chwaliła się pani dyrektor]odpowiedzmy sobie sami czy taka osoba jest potrzebna na tym stanowisku,każdy inny zrobiłby to samo brał pieniądze za nic.Zmiany są potrzebne od zaraz.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Twoja wypowiedź
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link 

» Login  » Hasło 
Możesz podać login (o ile nie jest zarezerwowany) bez konieczności rejestracji.
W przeciwnym razie wystąpisz jako Anonim.
 

Wygenerowane przez mini BB™ © 2001-2018