Głojsce

 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki -
glojsce.pl / Forum Głojsce / Plac zabaw, boisko sportowe
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Wiadomość
Gość
# Wysłano: 3 Paź 2013 21:09
Odpowiedz 


To nie realne.Możecie sobie narzekać dowoli i tak nic z tego.Pani dyrektor ma wszystkie te opinie w dalekim poważaniu.

Gość
# Wysłano: 6 Lis 2013 15:24
Odpowiedz 


Brak sali gimnastycznej, boiska,ubikacje do których lepiej nie zaglądać.Plac zabaw który niedługo korniki zjedzą bo konserwator .Ubikacje przecież po remoncie plac zabaw w toku a i z salą wierzę że się uda boisko co prawda poszło na strych ale może za to w szkole będzie cieplej.JEST ZARZĄDCĄ SZKOŁY I JEJ TAK WOLNO JAK UZNA ZA SŁUSZNE.

Gość
# Wysłano: 7 Lis 2013 18:55
Odpowiedz 


Niby komu się uda z tą salą pani dyrektor?

Gość
# Wysłano: 10 Lis 2013 22:47
Odpowiedz 


czemu na boisku szkolnym pasi sie krowa?!

Gość
# Wysłano: 13 Lis 2013 14:32
Odpowiedz 


oszczędnosc naturalny sposób koszenia bardzo pomysłowe przydałoby się jeszcze stado słoni żeby to ubić i wyrównać

Gość
# Wysłano: 13 Lis 2013 14:34
Odpowiedz # Wysłano: 7 Lis 2013 18:55
Odpowiedz Cytuj

Niby komu się uda z tą salą pani dyrektor?

A jakże bez niej ani rusz.

Gość
# Wysłano: 18 Lis 2013 12:56
Odpowiedz 


.JEST ZARZĄDCĄ SZKOŁY I JEJ TAK WOLNO JAK UZNA ZA SŁUSZNE.
Nie wiem czy to takie słuszne posunięcie o tym że strych nie ocieplony mało kto wiedział i to tylko świadczy o p.dyrektor samej że tyle lat tego nie zrobiła natomiast o boisko domagało się środowisko nasze nie p. dyrektor nasze prośby zostały spełnione pieniądze na ten cel gmina przeznaczyła i co zrobiła z nimi p. d przeznaczyła podobno na ocieplenie strychu bo na ten cel pieniędzy nie dostała czy tak ma wyglądać współpraca z radą rodziców czy nie wypadałoby się zapytać rodziców uczniów co to zrobić. Stało sie ale trzeba domagac się od p. dyrektor aby postarała się o remont boiska winna jest nam to taki zwrot " pożyczki".

Gość
# Wysłano: 22 Lis 2013 12:17
Odpowiedz 


Trudno się pogodzić z niektórymi decyzjami i z niektórymi ocenami tych ludzi,którym zaufaliśmy i wierzymy, że chcą naszego dobra.
W wielu przypadkach jako społeczność jesteśmy ignorowani,a nawet obrażani,posądzani o wieloletnie zaniedbania,chociaż ci,którzy to mówią korzystają z tego co ta społeczność wypracowała.
W dalszym ciągu dzięki naszej pracy mogą się realizować,chociaż nie zawsze z pozytywnym skutkiem dla nas,a o to powinni dbać.
w dużym stopniu za ten stan rzeczy winić musimy się sami.

Gość
# Wysłano: 24 Lis 2013 15:57
Odpowiedz 


NIBY DLACZEGO? Nazywaj rzeczy po imieniu o kogo chodzi a nie ci tamci.Ciało pedagogiczne w naszej społeczności tylko pracuje i nic już tego nie zmieni to nie jak dawniej był tu ich drugi dom w czym my jesteśmy winni że nie chca integracjii wspólpracy .WYBUDOWALIŚMY SZKOŁE BRONIMY JEJ CO RUSZ TO MAŁO.Nie mamy wpływu na to kto tu pracuje i mieć nie będziemy chyba że zdarzyłoby się rażące naruszenie.

Gość
# Wysłano: 26 Lis 2013 11:57
Odpowiedz 


Ale wymagać możemy choćby wyższego poziomu nauczania to nie musi być ich drugi dom wystarczy że dobrze z zaangażowaniem popracują a tego nie widać po wynikach szóstoklasistów.

Gość
# Wysłano: 6 Gru 2013 13:30
Odpowiedz 


Czy ktoś może coś wie na temat tego boiska czy stadionu pod lasem o którym od dobrych kilku lat się mówi niestety tylko mówi co przeszkadza żeby to ruszyło brak pieniędzy czy czyjaś zła wola jakoś ucichło gdyby ktoś coś napisał byłbym wdzięczny.

Gość
# Wysłano: 7 Gru 2013 10:31
Odpowiedz 


Dobrze,że jest to forum,bo choć część mieszkańców jest utwierdzona w przekonaniu,że jest dobrze i tak musi być,to duża część dostrzega mankamenty,które trzeba eliminować i choć w sposób anonimowy,w monologu je komentuje, to nie ma to negatywnego wpływu na refleksje pozostałej części,która jest utwierdzona w przekonaniu, że jest dobrze .

Gość
# Wysłano: 7 Gru 2013 12:34
Odpowiedz 


Kropla drąży skałę i mam nadzieję że mój choć anonimowy komentarz nie pozostanie bez echa.Oczekiwałem konkretnej odpowiedzi nie tracę nadziei że taką otrzymam a za tą powyżej też dziękuję choć polityka mnie na wsi nie wiele obchodzi.Nawiasem mówiąc nigdy nie ma tak dobrze żeby nie mogło być lepiej i nigdy nie jest tak żle żeby nie mogło być gorzej.

Gość
# Wysłano: 21 Lut 2014 14:05
Odpowiedz 


Przeglądając od czasu do czasu to forum, to niektóre napotkane wpisy aż się proszą o komentarz.
Ze skrajności w skrajność nie można popadać. Polityka jest potrzebna wszędzie,nawet i na takiej małej wiosce, bo polityka to sztuka rządzenia.
Patrząc realnie z perspektywy paru lat, trudno dostrzec jakąś konkretną wizję(poza jednym kierunkiem, który jest kontynuowany) reszta leży.
Gdyby przywołać inny temat z tego forum, to trzeba się zastanawiać nad wyborami.

Gość
# Wysłano: 21 Lut 2014 22:40
Odpowiedz 


Wiec skomentuj te wpisy . Przedstaw twoja wizje wsi jeżeli ją masz po to między innymi masz to forum to będzie taki rodzaj patriotyzmu coś lepszego niż ciągła krytyka.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Twoja wypowiedź
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link 

» Login  » Hasło 
Możesz podać login (o ile nie jest zarezerwowany) bez konieczności rejestracji.
W przeciwnym razie wystąpisz jako Anonim.
 

Wygenerowane przez mini BB™ © 2001-2018