Głojsce

 - Forum - Rejestracja - Odpowiedz - Szukaj - Statystyki -
glojsce.pl / Forum Głojsce / Regulamin korzystnia z forum.
Autor Wiadomość
admin
Admin
# Wysłano: 2 Mar 2008 07:36 - Edytowany przez: admin
Odpowiedz 


Regulamin korzystania z forum Glojsce.pl
Korzystanie z forum oznacza akceptację Regulaminu.

1. Serwis Glojsce.pl umożliwia Użytkownikom bezpłatne korzystanie z forum. Opinie wyrażone na forum Glojsce.pl są własnością ich autorów. Serwis nie służy do wymiany informacji niejawnych.
2. Serwis Glojsce.pl może uwarunkować umożliwienie zamieszczania wpisów na wybranych lub wszystkich tematach forum od dokonania przez Użytkowników uprzedniej rejestracji w portalu internetowym Glojsce.pl.
3. Użytkownik forum Glojsce.pl publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Serwis Glojsce.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na łamach forum.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na łamach forum Glojsce.pl treści naruszających czyjąkolwiek godność osobistą, sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.
5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na łamach forum Glojsce.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.
6. Niedopuszczalne jest bez zgody Administratora serwisu umieszczanie przez uczestników na łamach forum Glojsce.pl przekazów reklamowych.
7. Administrator serwisu Glojsce.pl zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4, 5 i 6 niniejszego regulaminu.
8. Dane gromadzone przez serwis Glojsce.pl będą udostępniane uprawnionym organom Państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań na ich żądanie.
9. Administrator serwisu Glojsce.pl dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania forum Glojsce.pl oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.
10. Administrator zastrzega sobie prawo do wyłączenia tematów lub postów z treści serwisu Glojsce.pl bez podawania przyczyn takiego działania.
11. Użytkownicy serwisu Glojsce.pl poprzez umieszczenie swoich opinii na forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w serwisie Glojsce.pl.
12. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Administrator serwisu Glojsce.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Twoja wypowiedź
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link 

» Login  » Hasło 
Możesz podać login (o ile nie jest zarezerwowany) bez konieczności rejestracji.
W przeciwnym razie wystąpisz jako Anonim.
 

Wygenerowane przez mini BB™ © 2001-2018