Głojsce

Rozkład jazdy bus MIKO Głojsce - Krosno - Głojsce (przez Chorkówkę)

Rozkład ważdy od 1 czerwca 2009 - tel. do kierowcy: 601 192 046, 609 648 446

TRASA: Głojsce - Chorkówka - Krosno

Rozkład bardziej szczegółowy - zeskanowany rozkład Głojsce -> Krosno

- B A A A A B A A A B
Głojsce 4.55 5.55 6.55 7.55 9.55 12.45 14.55 16.50 19.00 20.55
Draganowa 5.00 6.00 7.00 8.00 10.00 12.50 15.00 16.55 19.05 21.00
Sulistrowa 5.03 6.03 7.03 8.03 10.03 12.53 15.03 16.59 19.08 21.03
Kobylany 5.08 6.08 7.08 8.08 10.08 12.58 15.08 17.04 19.13 21.08
Chorkówka 5.15 6.15 7.15 8.15 10.15 13.05 15.15 17.11 19.20 21.15
Zręcin 5.22 6.22 7.22 8.22 10.22 13.12 15.22 17.18 19.27 21.22
Świerzowa 5.23 6.23 7.23 8.23 10.23 13.13 15.23 17.19 19.28 21.23
Krosno Zręcińska 5.28 6.28 7.28 8.28 10.28 13.18 15.28 17.24 19.33 21.28
Krosno Podkarpacka 5.30 6.30 7.30 8.30 10.30 13.20 15.30 17.26 19.35 21.30
Krosno Czajkowskiego 5.32 6.32 7.32 8.32 10.32 13.22 15.32 17.28 19.37 21.32
Krosno Dworzec 5.35 6.35 7.35 8.35 10.35 13.25 15.35 17.31 19.40 21.35
Krosno KHS 5.40 6.40 7.40 8.40 10.40 13.30 15.40 17.36 19.45 21.40

TRASA: Krosno - Chorkówka - Głojsce

Rozkład bardziej szczegółowy - zeskanowany rozkład Krosno -> Głojsce

- B A A A A B A A A B
Krosno KHS 6.107.108.109.1011.1014.1015.4018.1020.1022.10
Krosno Dworzec 6.157.158.159.1511.1514.1515.4518.1520.1522.15
Krosno Czajkowskiego 6.187.188.189.1811.1814.1815.4818.1820.1822.18
Krosno Podkarpacka 6.207.208.209.2011.2014.2015.5018.2020.2022.20
Krosno Zręcińska 6.227.228.229.2211.2214.2215.5218.2220.2222.22
Świerzowa 6.257.258.259.2511.2514.2515.5518.2520.2522.25
Zręcin 6.287.288.289.2811.2814.2815.5818.2820.2822.28
Chorkówka 6.347.348.349.3411.3414.3416.0418.3420.3422.34
Kobylany 6.417.418.419.4111.4114.4116.1318.4120.4122.41
Sulistrowa 6.457.458.459.4511.4514.4516.1718.4520.4522.45
Draganowa 6.487.488.489.4811.4814.4816.2018.4820.4822.48
Głojsce 6.557.558.559.5511.5514.5516.2718.5520.5522.55

W przypadku zmian w rozkładzie prosimy o informację! -> admin@glojsce.pl